Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

118. The Last Dance    Empty 18. The Last Dance Sub Jul 30, 2011 11:32 pm

ღ Lu & Fer ღ


You do not know who is Paul
You do not know who is Paul
POSLEDNJI PLES - Srednja škola se priprema za ples čija je tema 1960-te i počinju primati uznemiravajuće poruke od Klausa preko neobičnog izvora. Bonnie poušava da uvjeri Jeremija da ona ima dovoljno moći da pomogne Eleni, ali Jeremy, zabrinut, odlazi kod Stefana po savjet. Caroline ubjedjuje Matta da ju odvede na ples. Damon i Alaric pojavljuju se na plesu kao pratioci, očekujući Klausa da se pojavi, ali Klaus igra sa njima komplikovanu igru koja ih nastavlja zbunjivati. S vremenom, Damon dolazi na ideju za novi plan koji iznenadjuje i zabrinjava sviju.

Šta mislite o epizodi?

218. The Last Dance    Empty Re: 18. The Last Dance Ned Avg 21, 2011 10:28 pm

Angi93

Angi93
You are not Paul's fan
You are not Paul's fan
Meni jedna od najboljih epizoda u 2. sezoni, nisam ni trepnula tokom cele epizode od neizvesnosti... Sad je Klaus glavni, a Katherine koja je na pocetku sve drzala u saci sad zrtwa, priznajem, malo mi je zao. Damon mi je u ovoj epizodi super, mada ne volim kad se previse priblizava Eleni Embarassed ali ne znam sto, u ovoj epizodi mi ni to ne smeta.

http://rbdandtvd.nstars.org

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu